22-34p Maison La Cocotte
Maison la Cocotte is een ruim, comfortabel, gezellig en gemoedelijk vakantiehuis. Ideaal voor een gezellige reünie met familie, vrienden of collega's.
Het vakantiehuis is rustig gelegen aan de rand van het gehuchtje Baillamont bij Bièvre, Rochehaut, Vresse-sur-Sure en Bouillon.
OPGELET! Deze woning is volledig operationeel en wordt reeds volop verhuurd. Het is echter zo dat men hier en daar nog wat aan de afwerking werkt, zowel in de woning als in de tuin, zie foto's verder in de pagina.
Meer informatie en foto's verder in de pagina's van het vakantiehuis.
- Vakantiehuis voor 22 tot 34 personen en 2 kinderen met 11 slaapkamers, 11 badkamers en de kabouterkamer (voor kleiner kinderen, kamer is 1.50m hoog en zonder deur).
- Mogelijk deze woning te huren met basisprijs voor 22 personen en 2 kinderen. Voor gezelschappen tussen de 22 en 34 personen is het mogelijk extra slaapkamers bij te huren. De rest van de woning blijft altijd volledig prive voor het gezelschap
- Extra's: bar met een tapkraan en een openhaard
- Kinderen: kinderbedje, buitenkinderspelen en een speelweide (speelweide is vandaag niet veel meer dan een brute weide)
- Huisdieren (honden): welkom in overleg
- Getuigenissen van vakantiegasten die in het vakantiehuis Maison la Cocotte verbleven hebben